Published: 17.02.2020

Mezinárodní certifikát z ruského jazyka

Jazykové centrum Univerzity Pardubice ve spolupráci s Ruským střediskem vědy a kultury (RSVK) v Praze nabízí možnost získat mezinárodní certifikát z ruského jazyka.

Zkouška se koná v RSVK v Praze.

Zkouška se skládá z následujících částí:

• gramatika, slovní zásoba (výběr z možností a,b,c)
  • čtení s porozuměním (výběr z možností)
  • poslech
  • písemný projev
  • ústní projev

Cena za jazykovou úroveň B1 – 2200,- Kč (loňské ceny)

B2 – 2400,- Kč

Jazykové centrum organizuje v jarních měsících (březen nebo duben) jednorázový přípravný kurz, v rámci kterého jsou kandidáti seznamováni se způsobem a formátem testování.

Tento kurz trvá 3 vyučovací hodiny, cena: 300,- Kč vč. DPH (za všechny 3 vyuč. hodiny)

Přesné datum a místo konání bývá uveřejněno na webových stránkách UPce během zkouškového období v zimním semestru.

Na vyžádání zasílá garant informace prostřednictvím e-mailu.

Certifikát:

Absolventi zkoušky obdrží certifikát TORFL (TORFL – Test of Russian as a Foreign Language), který stvrzuje dosaženou jazykovou úroveň.

Certifikát a potvrzení, které jsou vydávány podle výsledků testování, nemají promlčovací lhůtu a nezávisle na místě jejich vydání platí shodně na celém území Ruské federace jak pro ruské úřady, tak i organizace v zahraničí.

Garant: Mgr. Radka Švadláková, Ph.D., e-mail  radka.svadlakova@upce.cz , telefon 466 036 566

Mezinárodní zkoušky

Mezinárodní certifikované zkoušky z ruštiny

kurzy@rsvk.cz, tel. 233 370 478

Termíny ve školním roce 2020/2021: 19.11./21.11. 2020, červnový termín zkoušek bude stanoven v lednu 2021.

Для записи на экзамен заполните, пожалуйста, формуляр заявки и пошлите его по адресу kurzy@rsvk.cz

Pro zápis na zkoušku vyplňte prosím formulář přihlášky a pošlete ho nám na adresu kurzy@rsvk.cz

Úroveň zkoušky

Cena zkoušky