Language and Culture Scheme

V rámci předmětů „Language and Culture Scheme“ je organizován týdenní interkulturní seminář pro studenty UPa na partnerských univerzitách v Prestonu, v Alicante, ve Visby a v Lipsku.

Cílem programu LαC je poskytnout studentům vhled do specifik kultury a komunikace prostřednictvím angličtiny nebo němčiny v mezinárodním kontextu, seznámit je s možnostmi a stylem studia na zapojených univerzitách, zprostředkovat jim kontakt s prioritami a hodnotami komunit velkých i menších měst jednotlivých zemí  (muzea, galerie, koncerty, aktivity na venkově), nabídnout jim náhled do reálného fungování firem i zapojení do diskuzí se zajímavými osobnostmi s mezinárodním přesahem, zorganizovat prezentace studentských projektů a vytvořit příležitost získat na ně zpětnou vazbu od odborníků z mezinárodního obchodního prostředí, otevřít prostor pro vytvoření vzájemných pracovních kontaktů studentů v budoucnu (ukázka programu zde).

 

 

Language and Culture Scheme Form

Enclose the letter of application:

- 350-word long document in which you:

-  outline why you are applying for the program and explain how your participation will help your further academic or professional development.

-  mention any educational or professional experience with a multicultural environment (e.g. Buddy Program, Erasmus stay, trip abroad, contact with foreign friends, etc.) to which you may have been exposed and explain their impact.

Please enclose your letter in document format (doc(x), PDF) OR fill in the next textfield:

true
Rozšířit fotografii: 
true